Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Date
mn: Огноо

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Url
mn: Хаяг

en: Visitor
mn: Зочин
