Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Date
ro: Data

en: Mail
ro: E-mail

en: Url
ro: URL

en: Visitor
ro: Vizitator

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
