Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
ru: Подписчики

en: Date
ru: Дата

en: n/a
ru: н/д

en: Mail
ru: Почта

en: Url
ru: Url-адрес

en: Visitor
ru: Посетитель

en: Max
ru: Макс

en: Used
ru: Использовано

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.
