Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Date
ca: Data

en: n/a
ca: n/d

en: Mail
ca: Correu

en: Visitor
ca: Visitant

en: Max
ca: Màx

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
