Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: Date
cs: Datum

en: n/a
cs: není

en: Mail
cs: E-mail

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Used
cs: Použito

en: Newsletter
cs: Věstník

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
