Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
fr: Abonnés

en: Mail
fr: Courriel

en: Url
fr: URL

en: Visitor
fr: Visiteur

en: Max
fr: Maximum

en: Used
fr: Utilisé

en: Resend
fr: Renvoyer

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.
