Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
he: מנויים

en: Date
he: תאריך

en: n/a
he: -ללא-

en: Mail
he: מייל

en: Url
he: כתובת url

en: Visitor
he: אורח

en: Max
he: מקסימום

en: Used
he: בשימוש

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
