Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
no: Abonnenter

en: Date
no: Dato

en: n/a
no: &mdash;

en: Mail
no: E-post

en: Url
no: URL

en: Visitor
no: Besøkende

en: Max
no: Maks

en: Newsletter
no: Nyhetsbrev

en: Resend
no: Send på nytt

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.
