Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
pt: Assinantes

en: Date
pt: Data

en: n/a
pt: n/d

en: Mail
pt: E-mail

en: Url
pt: URL

en: Visitor
pt: Visitante

en: Max
pt: Máx

en: Used
pt: Usado

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.
