Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Date
sr: Датум

en: n/a
sr: нема

en: Mail
sr: Пошта

en: Newsletter
sr: Билтен
