Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Date
af: Datum

en: Export
af: Voer uit

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Mail
af: E-pos

en: Visitor
af: Besoeker

en: e-mail
af: E-pos

en: date
af: datum

en: Newsletter
af: Nuusbrief
