Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Export
am: ላክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: e-mail
am: ኢ-ሜይል

en: Newsletter
am: መጽሄት
