Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Date
be: Дата

en: Export
be: Экспарт

en: URL
be: Спасылка

en: link
be: спасылка

en: n/a
be: [няма]

en: Mail
be: Пошта

en: Visitor
be: Наведвальнік

en: date
be: дата

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
