Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Export
bg: Експорт

en: link
bg: връзка

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Url
bg: URL

en: Visitor
bg: Посетител

en: e-mail
bg: имейл

en: date
bg: дата
