Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
