Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Export
cy: Allfudo

en: link
cy: dolen

en: Visitor
cy: Ymwelydd

en: e-mail
cy: e-bost

en: date
cy: dyddiad
