Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།
