Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Export
eo: Eksportu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Url
eo: URL

en: Visitor
eo: Vizitanto

en: e-mail
eo: retpoŝto

en: date
eo: dato
