Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Date
et: Kuupäev

en: Export
et: Ekspordi

en: n/a
et: puudub

en: Mail
et: E-post

en: Visitor
et: Külastaja

en: Max
et: Maksimaalne

en: date
et: kuupäev

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: No content available.
et: Sisu puudub.
