Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Date
eu: Data

en: Export
eu: Esportatu

en: link
eu: esteka

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Mail
eu: Posta

en: Url
eu: URLa

en: Visitor
eu: Bisitaria

en: e-mail
eu: e-posta

en: date
eu: data

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
