Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Export
fi: Vie

en: link
fi: linkki

en: n/a
fi: ei mitään

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Url
fi: Osoite

en: Visitor
fi: Vierailija

en: e-mail
fi: sähköposti

en: date
fi: päiväys

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
