Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Subscribers
hi: अभिदाताओं

en: Date
hi: तारीख

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: URL
hi: यूआरएल

en: link
hi: लिंक

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Mail
hi: मेल

en: Url
hi: URL

en: Visitor
hi: आगंतुक

en: e-mail
hi: ईमेल

en: Max
hi: अधिकतम

en: date
hi: तिथि
