Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Date
hr: Datum

en: Export
hr: Izvezi

en: link
hr: poveznica

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Mail
hr: E-pošta

en: Visitor
hr: Posjetitelj

en: e-mail
hr: e-mail adresa

en: date
hr: datum

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
