Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Date
hu: Dátum

en: Export
hu: Exportálás

en: URL
hu: Webcím

en: link
hu: hivatkozás

en: n/a
hu: n. a.

en: Mail
hu: Levél

en: Url
hu: Webcím

en: Visitor
hu: Látogató

en: Max
hu: Legfeljebb

en: date
hu: dátum

en: Used
hu: Használatban

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Resend
hu: Újraküldés

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Exports
hu: Exportál
