Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Date
is: Dagsetning

en: Export
is: Flytja út

en: URL
is: vefslóð

en: link
is: hlekkur

en: n/a
is: á ekki við

en: Mail
is: Póstur

en: Url
is: Vefslóð

en: Visitor
is: Gestur

en: e-mail
is: netfang

en: date
is: dagsetning

en: Newsletter
is: Fréttabréf
