Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Date
it: Data

en: Export
it: Esporta

en: n/a
it: n/d

en: Visitor
it: Visitatore

en: date
it: data

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
