Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Subscribers
ja: 配信登録者

en: Date
ja: 日付

en: Export
ja: エクスポート

en: link
ja: リンク

en: n/a
ja: 利用不可

en: Mail
ja: メール

en: Url
ja: URL

en: Visitor
ja: 訪問者

en: e-mail
ja: メールアドレス

en: Max
ja: 最大

en: date
ja: 日付

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
