Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Export
jv: Ngékspor

en: link
jv: pranālā

en: Mail
jv: Surat

en: Visitor
jv: Dhayoh

en: date
jv: tanggal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
