Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Export
kk: Экспорт

en: n/a
kk: жоқ

en: Visitor
kk: Кіруші

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
