Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Export
km: នាំចេញ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Visitor
km: អ្នក​ទស្សនា

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
