Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
kn: ಚಂದಾದಾರರು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: e-mail
kn: ಇ-ಅಂಚೆ

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ
