Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: n/a
ku: نییە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Visitor
ku: میوان

en: e-mail
ku: ئیمێل

en: date
ku: ڕیکەوت

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
