Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Date
lt: Data

en: Export
lt: Eksportuoti

en: link
lt: nuoroda

en: n/a
lt: n/d

en: Mail
lt: Paštas

en: Visitor
lt: Svečias

en: e-mail
lt: el. paštas

en: date
lt: data

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
