Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Export
mr: निर्यात

en: link
mr: शृंखला

en: Mail
mr: ईमेल

en: e-mail
mr: विरोप (ईमेल)

en: date
mr: दिनांक
