Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Date
oc: Data

en: Export
oc: Exportar

en: link
oc: ligam

en: n/a
oc: n/d

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Url
oc: URL

en: e-mail
oc: corrièr electronic

en: date
oc: data

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
