Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Date
pl: Data

en: Export
pl: Eksportuj

en: link
pl: odnośnik

en: n/a
pl: n.d.

en: Mail
pl: Poczta

en: Url
pl: URL

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: date
pl: data

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
