Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Date
fa: تاریخ

en: Export
fa: استخراج

en: URL
fa: نشانی

en: link
fa: واصلی

en: n/a
fa: هیچ

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
