Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Subscribers
pt: Subscritores

en: Date
pt: Data

en: Export
pt: Exportar

en: link
pt: ligação

en: n/a
pt: não disponível

en: Mail
pt: Correio

en: Url
pt: URL

en: Visitor
pt: Visitante

en: e-mail
pt: email

en: Max
pt: Máximo

en: date
pt: data

en: Used
pt: Usado

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
