Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Date
sk: Dátum

en: Export
sk: Exportovať

en: link
sk: odkaz

en: n/a
sk: nie je

en: Mail
sk: Pošta

en: Visitor
sk: Návštevník

en: date
sk: dátum

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
