Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Export
sl: Izvoz

en: n/a
sl: n/d

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: e-mail
sl: e-pošta

en: date
sl: datum

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
