Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Date
sq: Data

en: Export
sq: Eksporto

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Visitor
sq: Vizitues

en: date
sq: data

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
