Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Subscribers
sv: Prenumeranter

en: Date
sv: Datum

en: Export
sv: Exportera

en: link
sv: länk

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Mail
sv: E-post

en: Url
sv: URL

en: Visitor
sv: Besökare

en: e-mail
sv: e-post

en: date
sv: datum

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
