Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Subscribers
te: చందాదార్లు

en: Date
te: తేదీ

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Mail
te: మెయిల్

en: date
te: తేదీ
