Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Subscribers
th: ผู้สมัคร

en: Date
th: วันที่

en: Export
th: ส่งออก

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Visitor
th: ผู้เยี่ยมชม

en: e-mail
th: อีเมล

en: date
th: วันที่
