Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
tr: Aboneler

en: Date
tr: Tarih

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: link
tr: bağlantı

en: Mail
tr: Posta

en: Visitor
tr: Ziyaretçi

en: e-mail
tr: e-posta

en: Max
tr: Maks

en: date
tr: tarih

en: Used
tr: Kullanılmış

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
