Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
vi: Người đăng ký

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Export
vi: Xuất

en: link
vi: liên kết

en: n/a
vi: không có

en: Mail
vi: Thư

en: Visitor
vi: Khách

en: e-mail
vi: thư điện tử

en: date
vi: ngày tháng

en: Used
vi: Dùng

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
