Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Date
ar: التاريخ

en: Export
ar: تصدير

en: URL
ar: العنوان URL

en: link
ar: رابط

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Url
ar: المسار

en: Visitor
ar: الزائر

en: e-mail
ar: بريد إلكتروني

en: date
ar: تاريخ

en: Newsletter
ar: النشرة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
