Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
de: Abonnenten

en: Date
de: Datum

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Mail
de: E-Mail

en: Url
de: URL

en: Visitor
de: Besucher

en: Max
de: Maximum

en: Used
de: Verwendet

en: Resend
de: Erneut senden

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.
