Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
es: Suscriptores

en: Date
es: Fecha

en: n/a
es: n/d

en: Mail
es: Correo

en: Url
es: URL

en: Visitor
es: Visitante

en: Used
es: Usado

en: Newsletter
es: Boletín

en: Resend
es: Reenviar

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
