Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
id: Pelanggan

en: Date
id: Tanggal

en: n/a
id: t/t

en: Mail
id: Email

en: Visitor
id: Pengunjung

en: Max
id: Maks

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
